Nijntje Eten Met Nijntje
- Bestellingen worden binnen 1-2 werkdagen verzonden (m.u.v bedrukte artikelen)
- Vanaf € 50 gratis verzending
- Maak je eigen verlanglijst
- Veilig betalen
Specificaties
Informatie
Nijntje is dol op eten! In vijf korte verhalen neemt ze je mee op ontdekkingstocht. Zo neemt ze een kijkje in de moestuin en in de boomgaard. Ook leert ze dat de koe melk geeft, waarvan weer kaas gemaakt kan worden. Samuel Levie, chef-kok én vader, bedacht speciaal bij deze verhalen 40 nieuwe recepten voor de allerkleinsten. Eenvoudig, gezond, voornamelijk vegetarisch en vooral erg lekker. De recepten in dit kookboek zijn voor de hele familie, maar bij uitstek geschikt voor dreumesen, peuters en kleuters. Hoe maak je groenten tot hun lievelingseten? Hoe verleid je ze tot het proberen van nieuwe smaken? Een lees- en kookboek vol inspiratie voor het hele gezin. Genomineerd voor het Gouden Kookboek 2019.
"De originele recepten van Samuel Levie - zelf vader van twee kleintjes - verdienen complimenten. Net als de fotografie, die helemaal in Bruna-stijl is. Een schattig boek dat eigenlijk verplichte kost zou moeten zijn voor elke ‘lus-ik-nie’-peuter en -kleuter." NRC Handelsblad.
"Een geweldig eet- en kookboek. Gerechten die je jonge kinderen veilig kunt laten eten en die ook heerlijk zijn voor hun ouders." Ronald Giphart in AD Magazine.